Гості не оминуть готелі Ворохти, щоб не почути містичну легенду про назву поселення. Подейкують, що жив тут колись вельми мудрий чоловік, який допомагав місцевим різними порадами. Звали його - Ворохта. От і прижилось у людей фраза «Йду до Ворохти».
Мандрівка в мальовниче селище міського типу цікавить і вірян – тут збереглася недоторканою дерев’яна церква Різдва Богородиці 17 століття (і повірте, це неймовірна рідкість!) та Богослужебна каплиця часів Австро-Угорської імперії.
Відпочинок у Ворохті – цікаві локації та факти
Відпочинок у Ворохті дарує можливість туристам дихати чистим гірським повітрям з ароматом соснового лісу – містечко знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря. Саме цей клімат створює ідеальні умови для лікування хворіб органів дихання.
Аби побачити витвори римської архітектури, здавалось би, потрібно подолати сотні кілометрів подорожі. Та ні! Шедеври у стилі Римської імперії є й в Західній Україні. Так родзинкою Ворохти є унікальний міст - віадук. Це кам’яний раритет залізниці, що приваблює фотографів та екстремалів. На його будівництво витратили 24 роки, а перший потяг промчав там 1894-го. Розмахи віадука вражають зір: ширина головної арки – 65 метрів, а довжина всієї споруди – 130 метрів. Таких унікальних мостів в Україні залишилось лише чотири: ще у Львівській та Тернопільській областях. З 2000 року Ворохтянський віадук вже не перевозить на своїх плечах потяги з одного на інший берег р. Прут. Для таких функцій тепер там збудований його дублер. А сам міст залишився архітектурною окрасою курортного містечка. Окрім цієї реліквії, в селищі знайдеться ще кілька вінтажних кам’яних переправ. Вони й досі прогинаються під колесами машин і бричок. Є тут також ще одне диво – Ворохтянський трамплін. Колись він слугував для любителів зимових видів спорту, і був створений для стрибків екстремальних лижників. Біля нього, звичайно ж, був підйомник. Сьогодні спортивна гілка місцевої інфраструктури занепала. І доки все це зимове свято заростає травою, неподалік місцеві жителі прилаштували сувенірний ринок. Тут туристи можуть придбати найрізноманітніші дари гуцулів: від дерев’яних ложок і вовняних «коциків» до сушених грибів, ягід та бринзи.
Екстремальний відпочинок у Ворохті
Для найвідчайдушніших туристів ворохтяни створили – зіплайн. Це спуск на підвішеному до кабелю шківі. Він існує у двох варіантах: 170 та 550 метрів. На коротшу відстань пускають і діток. Існує лише одне обмеження - у вазі: від 35 до 120 кг. Відтак – й любителі адреналіну не сумуватимуть у курортному містечку!
Готелі Ворохти ціни, як доїхати до курорту
Дістатися в Ворохту можна залізницею, маршруткою чи просто автомобілем. З Івано-Франківського автовокзалу щопівгодини в напрямку селища виїжджає маршрутка. Також щодня курсує потяг Львів-Рахів, що зупиняється на станції «Ворохта». В самому містечку є багато варіантів для ночівлі. Готелі Ворохти ціни пропонують різноманітні: від економ-класу до дорогих апартаментів. Для любителів природи завжди знайдеться місце для намету чи табору. Саме тому відпочинок у Ворохті цінами вас порадує!
http://www.vse-ukr.com/